لباس زیر مناسب زنانه

لباس زیر مناسب زنانه

 

نکات مهم در مورد لباس زیر

لباس زیر مناسب

اهمیت لباس زیر

انتخاب لباس زیر مناسب

 

آدم برای این که تمیز و مرتب به نظر برسد معمولا سعی می کند ظاهری آراسته داشته باشد و لباس هایی مرتب و تمیز بپوشد . ولی متخصصان پوست معتقدند که لباس زیر هم به همان اندازه در سلامت و بهداشت افراد موثر است. این لباس ها در تماس نزدیکی با پوست ما هستند و این باعث می شود که در صورت رسیدگی نکردن به آنها منشأ انواع حساسیت ها و عفونت های قارچی شوند.

در کشورهای توسعه یافته، تمهیدات و استاندارهای خاصی را برای تولید لباس زیر رعایت می کنند؛ مثلا بهترین الیاف را جهت بافت پارچه های این گروه از لباس ها تهیه کرده و با مواد کاملا بهداشتی و استاندارد، رنگ و تکمیل می نمایند. به همین دلیل، قیمت این لباس ها بالا می رود. لباس زیر هایی با جنس دانتل یا آنهایی که دارای خاصیت انعطاف پذیری هستند بهترین جنس و بافت محسوب می شوند. اگر با این جنس راحت نیستید، ما انواع نخی را به شما پیشنهاد می کنیم که حساسیت پوستی کمتری ایجاد می کند.

 

هم زیاد، هم تمیز

لباس زیر از کالاهای مصرفی است که باید آن را زود به زود نو کرد و زیاد هم باید داشت. اگر لباس زیر به اندازه کافی داشته باشید، آن را زود به زود عوض می کنید و به راحتی هم آن را دور می اندازید. خیلی ها به دلیل اینکه لباس زیرشان در معرض دید دیگران نیست، آن را تا چند سال به بدترین وضع نگه می دارند. شما خیلی محترم اید و لباس زیرتان هم باید در شأن تان باشد. هر از گاهی لباس های زیر خود را بجوشانید تا آلودگی آن به طور کامل از بین برود. لباس زیر خود را تعمیر کنید و همچنین می توانید برای خود لباس زیر بدوزید. در عین حال می توانید برای از بین بردن میکروب های آن لباس زیرتان را بعد از شستشو و پیش از پوشیدن اتو کنید.

 

بروید سراغ الیاف طبیعی

لباس زیر هایی که قصد دارید در طول روز از آنها استفاده کنید بهتر است دارای جنس طبیعی باشند. از جنس هایی که دارای مواد ترکیبی مانند پلاستیک و در سایت خرید وی پی ان هستند استفاده نکنید چون شما یک مدت طولانی از صبح تا شب می خواهید از این لباس زیر های استفاده کنید این جنس باعث می شود که شما در طول روز احساس ناراحتی داشته باشید.

 

با دست بشویید

لباس زیر خودتان را با دست بشویید یا اگر توسط ماشین لباس شویی این کار را انجام می دهید بهتر است برنامه ماشین لباس شویی را بر روی لباس های حساس قرار دهید زیرا اگر برنامه و دمای بالاتری را انتخاب کنید باعث می شود بافت لباس زیر تان آسیب ببیند و زودتر از بین برود.

 

فرار از باکتری و قارچ

هر روز لباس زیرتان را عوض کنید و منتظر حمام رفتن نمانید؛ در غیر این صورت به راحتی دچار انواع قارچ های پوستی و خارش و حساسیت خواهید شد. قارچ ها در محیط گرم و مرطوب به راحتی رشد می کنند بهتر است برای کاهش دادن احتمال ابتلا به این قارچ های پوستی از محلول های ضدعفونی کننده ویژه بانوان و آقایان استفاده کنید و پس از استفاده از آب از دستمال کاغذی استفاده کنید تا رطوبت محیط را نیز کاهش دهید. از سوی دیگر بهتر است لباس زیر بانوان و آقایان جدا از هم شسته و خشک شود و در صورت امکان در نور مستقیم آفتاب خشک شود تا میکروب های آن بیشتر از بین بروند.

 

لباس های زیر نایلونی نخرید

لباس زیر نایلونی به علت ایجاد تعریق زیاد امکان ابتلا به قارچ پوستی را افزایش می دهد.

لکه های ناشی از قارچ معمولا به رنگ قهوه ای روشن است و حدود دو یا سه سانت قطر داشته و حالت پوسته دهی مختصری نیز دارد. امکان بروز این بیماری در اطفال و جوانان شایع تر است. تشخیص این بیماری از طریق نمونه برداری از سطح پوست و بررسی آن به وسیله میکروسکوپ امکان پذیر است. درمان لکه های ناشی از قارچ با استفاده از شامپوها و داروهای پوستی و موضعی ضدقارچ انجام می شود، در صورت گستردگی بیماری، استفاده از داروهای خوراکی ضدقارچ نیز برای درمان ضروری است. برای درمان ریشه ای بیماری قارچ ممکن است به یک دوره طولانی نیاز باشد.

اندازه هم مهم است

لباس تنگ عروق پوست را تحت تاثیر قرار داده و در قسمت هایی مانع گردش صحیح خون می شود به خصوص اگر تنگی لباس در ناحیه لگن، زانو، سینه و حلقه آستین ها باشد.

همین اختلال جریان خون باعث همان عارضه شایع لباس های تنگ می شود، یعنی کوفتگی و خستگی . البته گاهی این تنگی به حدی زیاد می شود که قسمت هایی از پوست کبود می شود. یکی دیگر از مشکلات لباس های تنگ مشکلات گوارشی است. در واقع لباس تنگ حرکات دودی (حرکات کرم گونه) دستگاه گوارش را مختل می کند و موجب تجمع گاز در معده و نفخ شکم می شود که معمولا با درد شکم همراه است. همچنین پوشیدن لباس زیر تنگ و بدون تبادل هوا باعث افزایش احتمال ابتلا به عفونت مثانه در زنان می شود. یکی دیگر از عوارض لباس های تنگ نوعی کهیر به نام کهیر فشاری است. این نوع کهیر در اثر فشار موضعی بر بدن مثل پوشیدن لباس های تنگ ایجاد می شود.

 

بهترین جنس های پیشنهادی

هنگام خرید تمام لباس های ورزشی و تمامی لباس های زیر و لباس خواب باید در نظر داشته باشید که این لباس ها از جنسی تهیه شده باشند که بدن کمترین واکنش های حساسیتی را نسبت به آنها داشته باشد. در این رابطه محصولات نخی و کتانی بهترین جنس های پیشنهادی هستند و از خرید لباس های زیری که از مواد نایلونی و مصنوعی تهیه شده اند باید پرهیز شود..

 
کاشت ناخن
 
نمایندگی شارپ
 
نمایندگی برادر
 
مرکز تعمیرات انواع پرینتر
 
خرید کارتریج
خرید vpn
 
شارژ کارتریج
 
نمایندگی hp
 
نمایندگی پرینترهای hp